پایتخت ۶ ساخته می شود

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۲۵

پایتخت ۶ ساخته می شود

پایتخت ۶ ساخته می شود و در اذر ماه امسال ساخت آن کلیک میخورد و در نوروز ۱۳۹۹ از شبکه یک سیما پخش می شود. محسن تنابنده به جز بازیگری و سرپرست نویسندگی و طراحی، در غیاب مرحوم خشایار الوند کار نگارش را هم انجام می دهند.

تسنیم گزارش کرد: مجموعه تلویزیونی پایتخت تا کنون در ۵ فصل پخش شده است و قصه خانواده ای را تعریف می کند که با توجه به مشغله های مختلف اقتصادی و اجتماعی در کنار هم هستند.

هر روز خبرهای متفاوتی از پایتخت منتشر می شود که اعلام می کنتد احمد مهرانفر در نقش ارسطو در این قسمت پایتخت حضور ندارد. که تهیه کننده این خبر را تکذیب کرد. همینطور ایشون بیان کرد که مهران احمدی در نقش عموی بهتاش وارد سریال می شود .که می تواند بسار جالب توجه باشد.

الهام غفوری تهیه کننده پایتخت اعلام کرد: همه بازیگران در کنار ما هستند و برای هر یک از آن ها قصه طراحی شده است. اما علیرضا خمسه در نقش عمو پنجعلی حضور ندارد. ایشان تاکید کرد که مردم به شایعات موجود توجه نکنن. و هر خبر و اتفاق جدید از طریق رسانه ها اطلاع داده می شود.

این روز ها پیش تولید برای اماده کردن مقدمات ، طراحی لوکیشن، نگارش فیلمنامه و غیره شروع شده است. و آذرماه پایتخت ۶ از شیرگاه شروع می شود.

بازیگران سریال پایتخت ۶

تهیه کننده این فیلم گفتند: اینکه بازیگران جدید به پروژه اضافه می شود یا خیر؟ هنوز دقیق مشخص نیست. چون هنوز ماجرای سریال تکمیل نشده است. بازیگران قدیمی حضور دارند اما اینکه بازیگران جدید اضافه شوند یا خیر، تصمیم قطعی گرفته نشده است.اما ببا توجه به طرح قصه حتما اضافه خواهد شد.

بازیگران سریال  شامل : محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی اصل و … می باشند.

 

 

 

 

قبلی «
بعدی »

1 دیدگاه

  1. خیلی خوب بود این سریال.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان