پدرخوانده ۳ – کاپولا پدر خوانده ۳ را با تدوینی جدید راهی سینماها می کند

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۶
کاپولا پدر خوانده 3 را با تدوینی جدید راهی سینماها می کند

انتشار تدوین جدید از فیلم قدیمی

فرانسیس فورد کاپولا کارگردان صاحب سبک سینمای جهان در اقدامی جالب قصد دارد تا در سالگرد سی امین سال اکران فیلم پدرخوانده ۳ تدوین جدیدی از این فیلم را روی پرده ببرد. کاپولا پیش تر با انتشار تدوین های محتلف فیلم اینک آخر الزمان سر و صدای زیادی به پا کرده بود. حالا انتشار نسخه جدید پدرخوانده ۳ هم قرار است توجه بسیاری را جلب نماید.

کاپولا پدر خوانده 3 را با تدوینی جدید راهی سینماها می کند

کاپولا پدر خوانده ۳ را با تدوینی جدید راهی سینماها می کند

تغییر نام فیلم پرآوازه پدرخوانده ۳

سی امین سالگرد اکران این فیلم بسیار جنجالی خواهد بود. علاوه بر انتشار نسخه جدید با تدوین جدید نام این فیلم هم تغییر خواهد کرد. این فیلم با عنوان: پدرخوانده ماریو پوزو، بخش پایانی: مرگ مایکل کورلئونه اکران خواهد شد. کاپولا گفته عنوان جدید به عنوان تجلیل از ماریو انتخاب شده و این نام را به عنوان قبلی این فیلم ترجیح می دهد. او همچنین گفته از ابتدا همین نام را برای این فیلم انتخاب کرده بوده است.

روز پنجشنبه اعلام شد کاپولا نسخه ای از تدوین این فیلم را که به صورت اوریجینال سال ۱۹۹۰ اکران شده بود را به سالن های سینما خواهد فرستاد تا علاقمندان آن را تماشا نمایند.

این نسخه قرار است تا دسامبر روی پرده سینماها برود، سپس نسخه دیجیتال و بلو ری آن ارائه می گردند.

تغییرات نسخه جدید

نسخه جدید این فیلم، شروع و پایان جدیدی خواهد داشت. ترتیب صحنه ها و موسیقی متن هم تغییر کرده است. تغییراتی هم در تصویر و صدا رخ داده تا در واقع این موارد ترمیم شده باشند. بنابراین کاپولا معتقد است با نسخه جدید پایان بهتری برای قسمت های یک و دو خلق شده است.

این فیلم که با فاصله ۱۶ سال از اکران قسمت دوم و در سال ۱۹۹۰ روی پرده سینماها رفت. این قسمت در واقع پایان سه گانه به یاد ماندنی تاریخ سینماست و ۷ نامزدی اسکار را به نام خود ثبت کرد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان