پردرآمدترین – پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سالی که گذشت

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۵-۲۳
پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سالی که گذشت

لیست جدید مجله فوربز

مجله معتبر فوربز لیست پردرآمدترین بازیگران مرد در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد. بیشتر درآمد امسال این بازیگران از فیلم هایشان برای نتفلیکس، تبلیغات برای برندهای معتبر و بزرگ از طریق شبکه های اجتماعی و یا عقد قرارداد بازی در فیلم، پس از دوره کرونا بوده است. در این نوشته به اسامی موجود (ده نفر برتر) در این لیست اشاره می نماییم.

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سالی که گذشت

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سالی که گذشت

پردرآمدترین بازیگران مرد سینما در سالی که گذشت

طبق این لیست دواین جانسون که بسیاری او را با لقبش یعنی راک (صخره) می شناسند، نفر اول است. برای دومین سال متوالی است که این بازیگر آمریکایی – کانادایی در صدر این لیست قرار گرفته است. او در بازه زمانی ژوئن ۲۰۱۹ تا ژوئن ۲۰۲۰ درآمدی ۸۷.۵ میلیون دلاری داشته است. طبق این گزارش تنها ۲۳.۵ میلیون دلار از این مبلغ از بازی در فیلم اعلان قرمز نتفلیکس حاصل شده است. دواین جانسون برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ و با کسب ۶۴.۵ میلیون دلار درآمد در صدر لیست قرار گرفته بود.

رایان رینولدز همبازی دواین در اعلان قرمز (Red notoce) نیز پس از او و با کسب ۷۱.۵ میلیون دلار درآمد در سال ۲۰۲۰، دومین نفر در لیست جالب مجله فوربز شده است.

نفر سوم مارک والبرگ با ۵۸ میلیون دلار درآمد است. بن افلک با ۵۵ میلیون دلار در رتبه چهارم و ویل دیزل با کسب ۵۴ میلیون دلار در مقام پنج قرار گرفته اند.

پنج نفر دوم لیست

بازیگر مشهور سینمای بالیوود، آکشی کومار هم با در بین ده نفر برتر و در جایگاه ششم قرار دارد. درآمد او در بازه زمانی ذکر شده ۴۸٫۵ میلیون دلار بوده است.

نفر هفتم با ۴۵٫۵ میلیون دلار لین مانوئل میراندا است. ویل اسمیت دوست داشتنی هم در این لیست نفر هشتم است. او در این مدت ۴۴٫۵ میلیون دلار درآمد داشته است. نفرات نهم و دهم هم آدام سندلر با ۴۱ و جکی چان با ۴۰ میلیون دلار درآمد هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 22 =


اخبار

سینما و هنر

جهان