پرفروش ترین فیلم های سینمای جهان – جوکر از مرز یک میلیارد دلار گذشت.

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۸-۲۹

پرفروش ترین فیلم های سینمای جهان

پرفروش ترین فیلم های سینمای جهان که هم اکنون بر روی پرده سینما های جهان بوده و توانستند فروش خوبی را داشته باشند به شرح زیر است:

جوکر یکی از پرفروش ترین های تاریخ سینما

پرفروش ترین فیلم هفته های اخیر سینمای دنیا فیلم “جوکر” با هنرنمایی عالیه واکین فینیکس بود که برای اولین بار در جشنواره فیلم ونیز به صحنه آمد، و توانست شیر طلایی ونیز را به دست آورد.

فیلم جوکر پس از هفته‌ها نمایش در سینما های سراسر جهان در آخر توانست بیش از یک میلیارد دلار بفروشد و در میان معدود فیلم‌های تاریخ سینما که توانستند بیش از یک میلیارد دلار فروش داشته باشند قرار گرفت. این درحالیست که این فیلم به دلیل خشونت زیاد در چین دومین بازار بزرگ سینمای جهان اکران نشد.

پرفروش ترین فیلم هفته گذشته

پرفروش ترین فیلم هفته گذشته را فیلم فورد علیه فراری به خود اختصاص داد که با فروش بیش از سی میلیون دلار در ایالات متحده و بیست میلیون دلار در خارج از آمریکا در هفته اول اکران امید یک فیلم عالی را می دهد.

فیلم فورد علیه فراری داستان دو مرد می باشد که فورد را برنده مسابقه اتوموبیل رانی له‌مان می کنند. این فیلم یکی از شانس های اصلی برنده شدن جایزه اسکار نیز می باشد. این فیلم به هنر نمایی کریستین بیل و مت دیمن و به کارگردانی جیمز منگولد ساخته شده است.

سایر فیلم های در حال اکران سینمای جهان

فرشتگان چارلی، دروغگوی ماهر، دو فیلم در حال اکران هستند که نتوانستند فروش خوبی داشته باشند ولی فیلم های میدوی و مالفیسنت توانسته اند در همان بدو اکران پر فروش های سینمای جهان باشند. لیست

پرفروش های اندیشمند تکمیل می گردد.

اندیشمند

 

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان