پرفروش ترین گوشی ها – پرفروش ترین گوشی های نیمه اول ۲۰۲۰

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۲
پرفروش ترین گوشی ها - پرفروش ترین گوشی های نیمه اول 2020

آیفون ۱۱ با اقتدار در صدر

شرکت اپل در سال جاری ۳۷.۷ میلیون نسخه آیفون ۱۱ فروخته است. بنابراین این گوشی در نیمه اول سال ۲۰۲۰ در صدر لیست پرفروش ترین گوشی ها قرار گرفته است. شرکت تحقیقاتی Omdia اخیرا گزارشی تهیه کرده که در آن ۱۰ گوشی پرفروش نیمه اول سال جاری میلادی معرفی شده اند. آیفون ۱۱ طبق این لیست پرطرفدارترین و پرفروش ترین گوشی این لیست است و اپل با این محصول موفقیت سال قبل خود را دوباره تکرار کرده است.

پرفروش ترین گوشی ها - پرفروش ترین گوشی های نیمه اول 2020

پرفروش ترین گوشی ها – پرفروش ترین گوشی های نیمه اول ۲۰۲۰

حضور پررنگ اپل در لیست پرفروش ترین گوشی ها

گوشی آیفون XR در نیمه اول سال گذشته میلادی ۲۶٫۹ میلیون نسخه فروش رفته بود. این محصول عالی در لیست امسال هم هست و همچنان در آمار پرزرفدارهای بازار به چشم می خورد. شرکت اپل موفق شده امسال ۸.۷ میلیون نسخه از نسل جدید آیفون SE را در شش ماهه نخست ۲۰۲۰ به فروش برساند. این گوشی در لیست حاضر در رتبه پنجم قرار گرفته است. رتبه ششم هم با فروش ۸.۰ میلیون نسخه در اختیار آیفون XR است.

فروش کمتر آیفون ۱۱ پرو نسبت به پرومکس از نکات جالب آمار منتشر شده است. ۱۱ پرو در حدود یک میلیون نسخه بیشتر از برادر خود به فرو رفته و رتبه هفتم جدول را از آن خود کرده است.

سامسونگ و شیائومی

به جز اپل گوشی های سایر برندها که در این لیست حضور دارند همگی قیمت های پایینی دارند. سامسونگ با فروش ۱۱.۴ میلیون نسخه گلکسی A51 تنها یک نماینده (جایگاه دوم) در این جدول دارد. با توجه به آمار فروش، آیفون ۱۱ با فاصله بسیار زیادی نسبت به رقیب در صدر قرار گرفته است.

رتبه های سوم و چهارم در اختیار ردمی نوت ۸ و ردمی نوت ۸ پرو با فروش ۱۱.۰ و ۱۰.۲ میلیون دستگاه است. جایگاه های هشتم و نهم این لیست هم ردمی ۸A و ردمی ۸ هستند که هرکدام به ترتیب ۷.۳ و ۶.۸ میلیون دستگاه فروش داشته اند. بنابراین شیائومی با ۴ نماینده در این لیست با سرعت زیادی در حال اوج گیری و محبوبیت در بازارهای جهانی است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 30 =


اخبار

سینما و هنر

جهان