پروازهای هما – برقراری مجدد پروازهای اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۲۰

پروازهای اروپایی هما براساس برنامه انجام می شود

پروازهای اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران پس از دو روز  وقفه،  از فردا مورخ ۲۱ اسفند ماه مجدد به منطقه اروپا برقرار گردید.هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران امروز این خبر را منتشر نمود و اعلام کرد تمامی پروازهای اروپایی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) از روز ۲۱ اسفندماه سال جاری بر اساس برنامه انجام می شود.

پروازهای اروپایی هما از فردا

پیگیری‌های مسئولان هواپیمایی ایران و رایزنی‌ها بابت رفع تعلیق و برقراری مجدد پروازها به مقاصد اروپایی از طرف شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تا امروز ادامه داشت.

با شیوع کرونا در سطح جهانی پروازهای بسیاری از شرکت‌های هواپیمایی دنیا کاهش یافته است در کشور ما نیز با انتشارکروناویروس تعدادی از پروازهای بین‌المللی به کشورهای اطراف متوقف گردید که کشور ما نیز مستثنی نبوده است.

دو روز گذشته همه پروازهای شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با توجه به محدودیت‌هایی که به دلیل نامعلوم از طرف اروپا بر پروازهای این شرکت هواپیمایی ملی اعمال شده است به حالت تعلیق در آمده بود.

در واقع به دنبال محدودیت‌های اعمال شده از سوی کمیسیون اتحادیه برای پروازهای «هما»، مدیرعامل و مسئولان «هما» و همکاری و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و وزارت امور خارجه با کمیسیون اروپایی، تمامی پروازها به جزء سه مسیر وین، استکهلم و گوتنبرگ که به دلیل شیوع ویروس کرونا پروازها را متوقف نمودند، براساس برنامه انجام خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 − 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان