پسر آزادی دختر آبی، در فوتبال این روزها چه میگذرد!!!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۲۸

پسر آزادی

پسر آزادی یا همان عماد صفی یاری کوچک که چندیس در ذهن مردم نقش بسته که چرا مسئولین فوتبال کشور اینگونه با جان مردم بازی می کنند. هنوز ماجرای دختر آبی از یادها نرفته که اینبار ماجرای پسر آزادی روحیه مردم را جریحه دار می کند.

نوجوان معصومی که به عشق فوتبال پا به آزادی گذاشت ولی برای همیشه از اسارت این دنیا آزاد شد. ماجرا از آن قرار بود که عماد به همراه پدرش که در ورزشگاه غرفه دارد و لیاس ورزشی می فروشد برای تماشای فوتبال رفته بود که در گیت ورودی دچار برق گرفتگی شده و در دم جان می سپارد.

عماد که حال به پسر آزادی لقب گرفته به دلیل آنچه که سهل انگاری اعلام شده است جان خود را از دست داد تا بار دیگر فوتبال ایران در حاشیه قرار گیرد. فوتبالی که هفته گذشته آتش به جان دختر جوانی انداخت که همگان از او با نام دختر آبی یاد می کنند و جهان فوتبال را متاثر کرد.

علت حادثه

داستان اصلی حادثه طبق بررسی های صورت گرفته از این قرار بود که عماد در کنار داربست های ورودی ورزشگاه در حال بازی بود که ناگهان دچار برق گرفتگی میشود. برق گرفتگی که دلیل اصلی آن استفاده از تیر برق به عنوان ستون نسب داربست و اتصال بین داربست و تیربرق عنوان شده است.

حال باید دید چه عواقبی گرابیانگیر عاملین حادثه خواهد بود و مسئولین فوتبال ایران چه تصمیم اتخاذ خواهند کرد و این تصمیمات تا چه حد از وقوع چنین حوادثی پیشگیری خواهد کرد. امید است تا مسئولین کشور با اقدامات لازم را انجام دهند تا دیگر شاهد از دست دادن عمادهای دیگر نباشیم. نوجوانانی که سرمایه اصلی این مملکت بوده و وظیفه اصلی ما حفاظت از این سرمایه های ملی می باشد.

موسسه اندیشمند نیز به نوبه خود به خانواده عماد و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نماید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
12 − 7 =


اخبار

سینما و هنر

جهان