پوران درخشنده – برنده جایزه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم گلوبال هند

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۱۲

 جایزه سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «گلوبال»

پوران درخشنده جایزه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم «گلوبال» هند را از آن خود کرد. پوران درخشنده با تلاش های بی وقفه خود در طی سال های مداوم فعالیت در عرصه سینما و در ارتباط با مردم؛ جایزه سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «گلوبال» در کشور هندوستان را دریافت کرد.
سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «گلوبال» Global با آثار کارگردان ۸۰ کشور جهان؛ در روزهای ۶ تا ۸ آذر ماه جاری  به صورت آنلاین در کشور هندوستان برگزار شد.  پوران درخشنده کارگردان باتجربه و سرشناس سینمای ایران که با تمام آثار سینمای اش به نمایندگی از سینمای ایران در این رویداد سینمایی حضور پیدا کرد. ایشان  به دلیل تلاش های صادقانه در طی سال های مداوم کار در حوزه سینما و در ارتباط با مردم؛ جایزه این دوره جشنواره را دریافت کرد.

پوران درخشنده – برنده جایزه سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم گلوبال هند

مراسم اختتامییه سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم «گلوبال»  روز جمعه  مورخ ۷ آذر ماه ۹۹ در کشور هندوستان برگزار شد و جوایز این دوره از جشنواره، به برندگان بخش های مختلف اهدا شد.

پوران درخشنده در حال حاضر، در مرحله پیش تولید فیلم سینمایی «هیس! پسرها گریه نمی کنند» قرار دارد و در تلاش است  در مراحل بعد در شرایط مناسب و بر اساس رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی، به‌زودی فیلمبرداری این مجموعه را آغاز کنند.

درباره جشنواره بین المللی فیلم گلوبال

جشنواره بین المللی فیلم «گلوبال» که هرساله با همت مروه استودیو Marwah Studios برگزار می شود؛ یکی از بزرگترین جشنواره های فیلم در جهان به شمار می رود که جوهره و قدرت سینما را با همگرایی با جامعه جهانی در ارتباط با فیلمسازان دانشجو، علاقمندان به سینما و همچنین سینماگران جشن می گیرد و ایده اصلی آن، هم پرداخت حرفه ای داستانی مناسب است، که از طریق یک فیلم سینمایی درخشان، مخاطبان جهانی را نیز با خود همراه کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
13 + 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان