پژمان جمشیدی – ما هشتاد میلیونیم اما سینمای ما دو میلیون مخاطب دارد!

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۲-۰۵

پژمان جمشیدی: ژانر کمدی را خیلی دوست دارم

پژمان جمشیدی که در درجه اول فوتبالیست تیم کشورمان و در وهله دوم بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری ها انجام داده گفته است: « امسال در دو فيلم با دو ژانر کاملا متفاوت بازي کردم که اين اتفاق برايم جذابيت زيادي داشت، قطعا اگر فيلمنامه‌ اي باشد که احساس کنم مي‌ توانم در آن بازي کنم برايم ژانرش مهم نيست، البته ژانر کمدي را خيلي دوست دارم، برخلاف برخي که فکر مي‌ کنند کمدي ژانر مهمي نيست اما من اعتقاد دارم که کمدي مهم‌ ترين ژانر سينما است.».

اظهارات جمشیدی

«ما هشتاد میلیونیم اما سینمای ما دو میلیون مخاطب دارد»

پژمان جمشیدی با اشاره به بازی خود در فیلم تلویزیونی جلیل سامان گفت: « من از ابتداي سال روي پرده سينما فيلم داشتم و آثار زيادي از من اکران شد، سينما در کل دو ميليون مخاطب دارد و ما هشتاد ميليون جمعيت داريم، از آنجايي که دوست دارم ارتباط بيشتري با مخاطبان داشته باشم پيشنهاد بازي در سريالي کمدي به کارگرداني جليل سامان را پذيرفته‌ ام. داستان اين سريال از زمان پيش از انقلاب اسلامي آغاز شده و به دوران بعد از انقلاب اسلامي مي‌ رسد. اين سريال براي تلويزيون ساخته مي‌ شود و از تير ماه جلوي دوربين رفته‌ ام.».

تکراری شدن زوج پژمان جمشیدی و سام درخشانی

بازیگر فیلم «خوب بد جلف» گفت: «من و سام درخشانی خيلي نگران اين اتفاق هستيم که زوج‌مان تکراري شود، البته مخاطب آثاري که ما بازي مي‌ کنيم را مي‌ بيند. اما باور کنيد بيست برابر بيشتر از چيزي که ما بازي مي کنيم بهمان پيشنهاد مي‌شود اما آنها را رد مي‌ کنيم.هر دو ما به همين دليل مراقب انتخاب‌ هاي خود هستيم، البته در سطح جهان لورل و هاردي سال‌ ها بازي کردند و دل مخاطب را هم نزدند. اما در کل فرهنگ ما کاملا متفاوت است و بايد حواس خود را جمع کنيم، البته من و سام کلا دو فيلم بازي کرديم که البته هر دو به نسخه دوم کشيده شد…».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان