فاطمه رهبر – درگذشت نماینده تهران در مجلس در اثر ابتلا به کرونا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۷

فاطمه رهبر، قربانی کرونا در مجلس یازدهم

فاطمه رهبر نماینده تهران در مجلس یازدهم امروز در سن سن ۵۵ سالگی بر اثر ابتلا به  کرونا دار فانی را وداع گفت. فاطمه رهبر، نماینده اصولگری مجلس  از چند روز پیش تاکنون به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری شده بود.مرحومه فاطمه رهبر نماینده ادوار هفتم، هشتم و نهم در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران بود و در شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی نیز عضویت داشت

نماینده تهران – قربانی کرونا در مجلس یازدهم

 پیام تسلیت حزب موتلفه اسلامی

حزب موتلفه با انتشار پیامی اعلام کرد: «بانهایت تاسف و تاثر سرکار خانم فاطمه رهبر منتخب مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی دعوت حق را لبیک گفت»

این نماینده اصولگرای مجلس با دیدگاه‌های محافظه‌کارانه خود ضمن سابقه نمایندگی، به تازگی معاون کمیته امداد بود. یکی از  ابتدائی ترین مقام‌های ایشان در سازمان صداوسیما و به عنوان مدیر تولید بود. اوبعدها  دبیر شورای عالی سیاستگذاری سازمان صداوسیما شد.

هفته گذشته نیز مورخ دهم اسفندماه، محمدعلی رمضانی دستک که در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی به عنوان نمایندۀ شهرستان آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر (در استان گیلان)  انتخاب شده بود در بیمارستانی در رشت، درگذشت. رمضانی به دلیل بیماری آنفلوآنزا و صدمات شیمیایی ریه ناشی از دوران جنگ تحمیلی در روزهای پس از انتخابات در بیمارستان تحت درمان بود که هفته گذشته دار فانی را وداع گفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان