احمد تویسرکانی – درگذشت مشاور رئیس قوه قضاییه در اثر ابتلا به کرونا

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۳

احمد تویسرکانی در گذشت..

احمد تویسرکانی، مشاور رییس قوه قضاییه در اثر ابتلا به کرونا امروز دار فانی را وداع گفت.  احمد تویسرکانی در گذشته ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را بر عهده داشته است وی همچنین مشاور رییس قوه قضاییه بوده است. ایشان دارای سابقه بیماری قلبی بوده و طبق اخبار منتشر شده، مرگ احمد تویسرکانی بر اثر ابتلا به کرونا بوده است.

تویسرکانی- مشاور رئیس قوه قضاییه

پیام تسلیت برخی مقامات سیاسی کشور

حجت‌الاسلام درویشیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور درگذشت آقای دکتر حاج احمد تویسرکانی رئیس سابق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را تسلیت گفت.

هادی صادقی،  معاون فرهنگی قوه قضاییه نیز با صدور پیامی درگذشت احمد تویسرکانی، مشاور رئیس قوه قضاییه را تسلیت گفت.

محمدرضا دشتی اردکانی، رئیس کانون سردفتران و دفتریاران در پیامی درگذشت مشاور رییس قوه قضاییه را تسلیت گفت. متن پیام تسلیت محمدرضا دشتی اردکانی بدین شرح است:

«”انا لله و انا الیه راجعون” در کمال تاسف و تاثر؛ درگذشت مدیری توانمند، عالمی وارسته و بنده صالح، مرحوم مغفور دکتر احمد تویسرکانی ریاست سابق سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را خدمت خانواده محترم و داغدارش، مجموعه مدیران و پرسنل قوه قضاییه به ویژه همکاران گرانقدر آن مرحوم در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تسلیت عرض می‌نمایم.

از خداوند رحمان و رحیم برای آن عبد صالح علو درجات الهی و برای خانواده محترم و همه دوستان و ارادتمندان ایشان صبر و اجر شایسته این مصیبت مسئلت می نمایم»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 − 24 =


اخبار

سینما و هنر

جهان