پیمان معادی – حمایت مالی جشنواره برلین از پیمان معادی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۴
حمایت مالی جشنواره برلین از پیمان معادی

کمک سی هزار یورویی

پیمان معادی از سوی جشنواره برلین حمایت مالی سی هزار یورویی دریافت می کند. صندوق سینمای جهان جشنواره برلین (WCF) دوازده پروژه از کشورهای مختلف را که شامل دریافت کمک مالی شده اند منتشر کرده است. فیلم چیزهایی که تو می‌کشی به کارگردانی علیرضا خاتمی و تهیه کنندگی پیمان معادی و یک شرکت فرانسوی نیز برای دریافت مبلغ ۳۰ هزار یورو در این فهرست حضور دارد.

حمایت مالی جشنواره برلین از پیمان معادی

حمایت مالی جشنواره برلین از پیمان معادی

حمایت از سینمای مستقل و فیلم پیمان معادی

این کمک های مالی برای حمایت از سینمای مستقل و بهتر دیده شدن پیچیدگی ها و تفاوت های فرهنگی در جهان به فیلم هایی از سینمای کشور های مختلف تعلق می گیرد. به جز فیلم چیزهایی که تو می کشی، پروژه های سینمایی دیگری از کشورهای موزامبیک، قرقیزستان، گینه، کنگو، جمهوری چک، اندونزی، سنگال و ترکیه از سوی هیئت داوران صندوق جهانی فیلم در این برنامه و برای کمک مالی انتخاب شده اند.

در مجموع امسال مبلغ ۵۹۲ هزار یورو کمک مالی از سوی صندوق سینمای جهان جشنواره فیلم برلین به این پروژه ها اختصاص داده شده است. این مبلغ ۴۸٫۸۵ درصد در مقایسه با دوره قبلی افزایش داشته است.

فیلم قبلی محمد خاتمی آیه‌های فراموشی محصول مشترک آلمان، فرانسه، هلند و شیلی بود که در سال ۲۰۱۷ ساخته شد. این فیلم جایزه بهترین فیلمنامه و جایزه فیپرشی بخش افق‌های جشنواره ونیز را به دست آورده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
8 + 12 =


اخبار

سینما و هنر

جهان