پیمان معادی – دلیل عدم حضور این بازیگر در جشنواره فجر

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۶

عدم حضور پیمان معادی در جشنواره فیلم فجر به چه علت بود

پیمان معادی بازیگر مطرح سینما که قرار شده بود امسال با فیلم سینمایی درخت گردو در جشنواره ی فبلم فجر حضور پیدا کند با عدم حضور خود در این مراسم سبب گمانه زنی هایی شده بود. نزدیک بود شایعه ی انصراف پیمان معادی از جشنواره فیلم فجر در رسانه ها بپیچد که این بازیگر طی تماس تلفنی که با این نشست خبری داشت اعلام و تاکید کرد: « به دلیل این‌ که این روزها در آمریکا به سر می‌‌ برم، نتوانسته ام به نشست خبری فیلم «درخت گردو» بیایم و نبودنم دلیل دیگری نداشته است.».

نشست خبری فیلم درخت گردو سه شنبه پانزدهم بهمن ماه در سینما رسانه جشنواره فیلم فجر (پردیس ملت) در حالی برگزار شد که پیمان معادی در این نشست حضور نداشت.

 

نقد فیلم درخت گردو از دیدگاه یکی از مخاطبان

پویان عسگری در نقد درخت گردو نوشت: «یک ملودرام آخرالزمانی تکان دهنده آکنده از تکانه های عاطفی سهمگین و لبالب از اندوهی لایزال است. چهارمین اثر مهم سینمای ایران درباره فاجعه بمب های شیمیایی و تبعات هولناک آن در جنگ های ایران و عراق در کنار «از کرخه تا راین» ابراهیم حاتمی کیا، «میم مثل مادر» رسول ملاقلی پور، و «گیلانه» رخشان بنی اعتماد. فیلمی پرشور و بااحساس پیرامون یک جنایت جنگی که خشن تر و فیزیکی تر از آثار نامبرده اتمسفر آخرالزمانی «رستاخیز مردگان/برزخ آدمیان» را برای درک بهتر حقیقتی مدفون در جهت تکریم مظلومیتی جانسوز به کار می برد و تماشاگر را با صحنه های دلخراش و احساسات ناب شخصیت ها و مهابت عاطفی لحن غمگینش وادار به مچاله شدن و سوگواری می کند.».

عوامل و بازیگران

فیلم سینمایی درخت گردو با نویسندگی ابراهیم امینی، حسین حسنی و کارگردانی محمدحسین مهدویان، و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی به جشنواره فجر امسال راه یافت. مهران مدیری، پیمان معادی، مینا ساداتی و مینو شریفی از بازیگران این پروژه هستند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 − 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان