چالش صاحبخانه خوب

 • توسط مدیر
 • ۱۳۹۸-۰۴-۰۷

صاحبخانه خوب

با توجه به افزایش فراوان قیمت در قیمت خانه چالش همیارانه ای توسط ملت شریف ایران با عنوان صاحبخانه خوب اتفاق افتاده است که از تمامی صاحبخانه برای ورود به این چالش دعوت مینماییم.

طبق این چالش برای فراهم آوری شرایط مناسب برای هموطنان عزیزمان که در حال اجاره نشینی هستند و با توجه به افزایش بی سابقه قیمت مایحتاج زندگی از کلیه مالکان خانه های اجاره ای تقاضا شده تا برای خاطر نوع دوستی و دستیگیری سایر اعضای جامعه به کاهش مبالغ ودیعه و اجاره ماهانه از میزان معمول نمایند تا با این روند هم حس نوع دوستی بین افراد تقویت شده و هم رضایتمندی خدا و بندگان او را در پیش داشته باشند.

طبق آمر در حال حاضر پس از شروع این چالش میزان اجاره بها تا حدود ۷ درصد کاهش داشته و ملت شریف ایران برای دستگیری از هموطنان خود و ایجاد تعادل در مخارج زندگی دست به دست یکدیگر داده اند تا با یاری یکدیگر از این بحران دست در دست هم گذر نماییم .

 

 

صاحب خانه خوب

صاحب خانه خوب

قبلی «
بعدی »

5 دیدگاه ها

 1. سلام میخواهم از اقا و خانم فدوی صاحب خانه مان که الان سه سال هست مستاجرشان هستم به خاطر این چند سال که با ما راه اومدن و انشالله امسال هم مثل سالهای قبل بتونیم به توافق خوبی برسم تشکر کنم اصغرپور از رشت

 2. سلام . منم از صابخونه خوبم خانم کمیجانی تشکر میکنم به خاطر لطفشون و اجاره کم و پیش کمی که از ما گرفتن .

 3. سلام
  خواستم از صمیم قلب از بهترین صاحب خانه دنیا جناب سید مهدی قاسم زاده تشکر کنم خدا بهشون سلامتی بده.باتوجه به اوضاع مالی بنده ۵ ماه کرایه نگرفت و اجاره هم زیاد نکرد.
  ممنون از پویش صاحب خانه

 4. ممنون از ایجاد این چالش خوب . مرسی

 5. سلام خیلی خوبه این چالش ها افرین به همتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان