چشم و ابرو – همکاری لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار در فیلم جدید نعمت الله

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۷-۲۱
چشم و ابرو - همکاری لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار در فیلم جدید نعمت الله

اولین همکاری محمدرضا گلزار و لیلا حاتمی

چشم و ابرو عنوان جدیدترین فیلم سینمایی حمید نعمت الله است. این فیلم اولین همکاری مشترک لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار خواهد بود. تازه ترین فیلم حمید نعمت الله در حالی مرحله پیش تولید را می گذراند که فیلم قبلی این کارگردان، قاتل و وحشی هنوز رونمایی نشده است. در حال حاضر پیش تولید فیلم جدید این کارگردان در حال انجام است و این فیلم موفق به دریافت پروانه ساخت شده است. همچنین لیلا حاتمی به تازگی برای ایفای نقش در این فیلم به توافق رسیده است.

چشم و ابرو - همکاری لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار در فیلم جدید نعمت الله

چشم و ابرو – همکاری لیلا حاتمی و محمدرضا گلزار در فیلم جدید نعمت الله

فیلم سینمایی چشم و ابرو

محمدرضا گلزار مدتی قبل برای بازی در این فیلم قراردادی را امضا کرده و به جمع عوامل این پروژه اضافه شده بود. با توجه به توافق لیلا حاتمی، به زودی اولین همکاری و فیلم مشترک این دو بازیگر اتفاق خواهد افتاد.

در سال های اخیر حاتمی در چند فیلم آقای حمید نعمت الله حضور داشته است. فیلم‌های بی‌پولی، رگ خواب و قاتل و وحشی حاصل همکاری این دو نفر است. این پروژه جدید چهارمین همکاری لیلا حاتمی با آقای نعمت الله خواهد بود.

هنوز زمانی دقیق برای شروع فیلمبرداری این فیلم عنوان نشده است. اما تا جاییکه مشخص است چشم و ابرو فیلمی اجتماعی است که فیلمنامه آن را هم خود حمید نعمت الله نوشته است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
24 − 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان