چپ راست – پایان فیلمبرداری پروژه چپ راست

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۳
پایان فیلمبرداری پروژه چپ راست

شروع مجدد فیلمبرداری

فیلم سینمایی چپ راست از اولین پروژه هایی بود که به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود. اوایل اسفند ماه گذشته و با گسترش کرونا فیلمبرداری این پروژه تعطیل شد. تنها چند سکانس محدود از فیلمبرداری باقی مانده بود که در روزهای اخیر فیلمبرداری آنها انجام گرفت. تمامی عوامل فیلم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کار فیلمبرداری را به پایان رساندند.

پایان فیلمبرداری پروژه چپ راست

پایان فیلمبرداری پروژه چپ راست

پایان فیلمبرداری پروژه چپ راست

در این فیلم کمدی که با توجه به اسامی بازیگران انتظار زیادی هم از آن میرود؛ در ماههای دی و بهمن سال گذشته و در سکوت کامل خبری مراحل پیش تولید و تولید را گذراند. نکته بسیار جالب درباره این پروژه حضور چهار کارگردان در آن است. رامبد جوان، پیمان قاسم‌خانی، سروش صحت و حامد محمدی که همگی در ژانر کمدی سابقه درخشانی دارند در این فیلم با یکدیگر همکاری می نمایند. این اولین بار در سینمای ایران است که چهار کارگردان و ستاره سینمای کمدی در یک اثر مشترک با هم همکاری می کنند.

بازیگران این پروژه سینمایی رامبد جوان، پیمان قاسمخانی، ویشکا آسایش، سارا بهرامی، سروش صحت، ستاره اسکندری، مونا فرجاد، تینو صالحی و محمدرضا مالکی هستند.

موضوع جالب و بحث برانگیز این فیلم هم نوید یک فیلم کمدی متفاوت را به ما می دهد. در هر حال باید منتظر باز شدن سالن های سینما و اکران این کمدی پر ستاره باشیم.

آغاز به کار دوباره پروژه های سینمایی

این پروژه اولین کاری بود که با آغاز شیوع کرونا و دوران قرنطینه، متوقف شده بود. ستاد مبارزه با کرونا به جهت حفظ سلامتی هنرمندان و عوامل پشت صحنه، تصمیم به متوقف کردن فیلمبرداری فیلم ها گرفته بود. حالا با انجام گرفتن و پایان یافتن فیلمبرداری فیلم سینمایی چپ، راست؛ انتظار می رود سایر پروژه های معوق هم یک به یک فعالیت خود را شروع کرده و کارها به روال سابق برگردند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 + 27 =


اخبار

سینما و هنر

جهان