چگونگی جذاب کردن مدرسه برای فرزندان

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۷-۰۱

چگونگی جذاب کردن مدرسه برای فرزندان

چگونگی جذاب کردن مدرسه برای فرزندان این گونه است که می توان با به کار بردن روش های خاص  مدرسه را برای آن ها جذاب کنیم .این روشها شامل :کلاس های تابستانی  ،جذاب کردن سال تحصیلی ،  استقلال دادن به فرزندان

کلاس های تابستانی

بهتر است در تابستان بچه ها را به کلاس های تابستانی فرستاد تا دوری از خانه را تجربه کنند تا در زمانی که وارد مدرسه می شوند به آن ها خیلی سخت نگذرد . در ضمن بهتر است در روزهای اول مدرسه ، کودکان را در مسیر رفت به مدرسه همراهی کنیم و به آن ها اطمینان دهیم که خیلی زود دوباره با هم هستیم و در کنار هم هستیم تا کودک احساس ناراحتی نکند.

جذاب کردن سال تحصیلی

برای جذاب کردن مدرسه برای فرزندان ، بهتر است که برای مسیر رفت کودک تا مدرسه بک دوست پیدا کرده تا کودک با او همراه گردد و در مدرسه نیز با او باشد تا در مدرسه احساس تنهایی نکند . اگر این دوست را بتوان از کوچه و یا ساختمانی که در آن زندگی می کنیم پیدا کنیم بهتر است. تلاش کنیم کودک شب به موقع بخوابد تا صبح بدون استرس و خواب آلودگی از خواب بیدار شود . همچنین کیف و لوازم ضروری را شب در کیف کودک گذاشته تا صبح زمانی که می خواهد به مدرسه برود دجار استرس و نگرانی نگردد.

استقلال دادن به فرزندان

برای استقلال دادن به فرزندان ، بهتر است که والدین خودشان کودک را از خواب بیدار نکرده بلکه با خریدن یک ساعت کوکی زنگ دار به کودک و هدیه دادن آن به فرزندشان ،به او بگویند که خودش با صدای زنگ ساعت بیدار شود . این کار باعث می شود که کودک بیشتر احساس استقلال کند . والدین هیشه سعی کنند تا کودک صبحانه اش را به طور کامل بخورد . با این کار کودک در مدرسه دجار ضعف نخواهد شد.

اندیشمند

 

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان