ملکه انگلیس – تست کرونای الیزابت دوم مثبت اعلام شد!

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۹

ملکه انگلیس به کووید-۱۹ مبتلا شد!

ملکه انگلیس بنا به گزارش رسمی کاخ سلطنتی انگلیس به کووید-۱۹ مبتلا شده و  آزمایش کرونای وی مثبت اعلام شده است. بعد از مثبت شدن آزمایش کرونای  بورس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس کاخ سلطنتی این کشور ابتلای ملکه انگلیس به کووید-۱۹ را تأیید کرد.

هفته گذشته الیزابت دوم و بوریس جانسون ملاقات داشتند و چندی پیش هم تست کرونای ولیعهد انگلیس مثبت اعلام شد.این خبر در شماری از شبکه‌های خبری منتشر شده اما هنوز  رسانه‌های انگلیسی و مقامات این کشور آن را تاییدنکرده‌اند.

ملکه انگلیس به کووید-۱۹ مبتلا شد

تایید کاخ باکینگهام

کاخ باکینگهام  پس از اعلام رسمی  مثبت بودن تست کرونای بوریس جانسون، طبق گزارش برخی منابع خبری، امروز رسماً ابتلای الیزابت دوم  به کرونا ویروس جدید را تایید کرده است.

روز گذشته بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس و وزیر بهداشت بریتانیا به ویروس جدید مبتلا شده و این خبر را رسماً اعلام کردند.مت هانکوک، وزیر بهداشت بریتانیا در حساب توییتری خود با اعلام مثبت بودن نتیجه آزمایش خود نوشت خوشبختانه حالش وخیم نیست و از قرنطینه خانگی به کار ادامه خواهد داد.

بوریس جانسون نیز ضمن تاکید بر خفیف بودن علائم ابتلا به کرونا در بدنش اعلام کرد  بخوبی می‌تواند به وظابف دولتی‌اش ادامه دهد. نخست وزیر بریتانیا به هموطنانش توصیه کرد که در صورت ابتلا، مانند او در خانه بمانند، هشدارهای ایمنی را جدی بگیرند و مانع از شیوع بیشتر کرونا در جامعه شوند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان