کارت سوخت از امروز اجباری شد

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۲

کارت سوخت از امروز اجباری شد.

کارت سوخت که استفاده از آن مدت ها پیش حذف شده بود، بار دیگر به جایگاه های سوخت بازگشت.  شرکت ملی نفت ایران که چندی پیش خبر الزامی شدن  استفاده از کارت سوخت را اعلام کرده بود، طی اطلاعیه ای اعلام کرد از امروز ۲۲ مرداد، استفاده از کارت های سوخت شخصی در سراسر ایران اجباری شد.

شرکت ملی نفت در این اطلاعیه همچنین به مردم اطمینان داد که جای هیچگونه نگرانی نیست و کارت های سوخت آزاد در جایگاه های بنزین فعال بوده و مردم میتوانند بنزین دریافت نمایند.

همچنین اشخاصی که درخواست کارت المثنی داده اند، به زودی کارت های خود را درب منزلشان دریافت می کنند. در اطلاعیه قبل شرکت نفت آمده بود که صاحبان خودرو و اشخاصی که اسمشان پشت کارت نوشته شده است می توانند علاوه بر رمز جاری از چهار رقم اخر کد ملی خود به عنوان رمز استفاده کنند.

همچنین با توجه به مفقود شدن کارت بعضی افراد و یا تاخیر در صدور کارت سوخت برای برخی خودروها به مدت محدود بنزین با استفاده از کارت جایگاه دار برای این افراد درنظر گرفته شده است.

افرادی که کارت هایشان مفقود شده است باید از طریق دفاتر پلیس+۱۰ اقدام نمایند، همچنین به زودی درگاه ملی سامانه دولت همراه نیز برای رسیدگی به مشکلات راه اندازی خواهد شد.

بیش از پانصدهزار کارت نیز به پست بازگشت داده شده است که افراد متقاضی جهت اطلاع از شعبه پستی خود می توانند با مراجعه به سایت epolice از محل پستی که کارت سوختشان به انجا مرجوع شده است مطلع شوند.

مرجع پاسخ گویی به سوالات و حل مشکلات:

در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی و مشاوره می توانید به وبسایت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران به نشانی niopdc.ir مراجعه نموده و یا با شماره تماس ۰۹۶۲۷ تماس حاصل نموده و نسیت به حل مشکل خود اقدام نمایید.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان