کارنامه کنکور سال ۹۸ بر روی سایت سنجش قرار گرفت

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۱۶

کارنامه کنکور سال ۹۸ بر روی سایت سنجش قرار گرفت.

کارنامه کنکور سال ۹۸ امروز چهارشنبه  بر روی سایت سنجش قرار گرفت. داوطلبان شرکت کننده می توانند با مراجعه به وبسایت سازمان سنجش، کارنامه کنکور خود را دریافت نمایند.

داوطلبان لازم است جهت دریافت کارنامه کنکور خود شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره داوطلبی، نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه و سال تولد و یا شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه را همراه خود داشته باشند.

انتخاب رشته و شهر

داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند می توانند با دانلود راهنمای انتخاب رشته و مطالعه آن اقدام به انتخاب رشته نمایند. داوطلبان از تاریخ یکشنبه مورخ ۹۸/۰۵/۲۰ لغایت روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۰۵/۲۴ اقدام به انتخاب رشته و شهر خواهند کرد.

با توجه به آیین نامه انتخاب رشته اینترنتی با وارد نمودن شماره پرونده، نام کاربری، رمز ورود و شماره شناسنامه یا شماره پرونده، کدرهگیری و شماره شناسنامه، کدرشته محل های تحصیلی مورد علاقه خود را از رشته های تحصیلی گروه آزمایشی مجاز وارد نموده و نسبت به پر نمودن فرم انتخاب رشته در بازه زمانی که در بالا اشاره شد اقدام نمایند.

لازم به ذکر است پس از تائید شدن نهایی کدرشته های انتخاب شده توسط داوطلب، کد رهگیری ۱۵ رقمی توسط سامانه به عنوان رسید انتخاب رشته در اختیار داوطلب قرارداده خواهد شد.

داوطلبان باید بدانند که فقط یک بار مجاز به انتخاب رشته می باشند. و پس از انتخاب رشته داوطلبان می توانند فرم انتخاب رشته خود را تصحیح کرده و ویرایش نمایند.

کنکور امسال مانند سال های گذشته تیر ماه برگذار شد و امسال حدود یک صدهزار نفر وارد دانشگاه ها خواهند شد. به گفته رییس سازمان سنجش حدود ۳۰ درصد پذیرفته شدگان در رشته‌های پزشکی پرطرفدار همچون پزشکی عمومی، دندان پزشکی و داروسازی سهمیه‌ای می باشند.

پذیرفته شدگان می توانند جهت مشاوره تحصیلی با موسسه اندیشمند در ارتباط باشند و یا با شماره تماس ۶۶۴۹۲۵۰۴ تماس بگیرند.

اندیشمند

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
23 − 16 =


اخبار

سینما و هنر

جهان