کانیه وست – نامزد جدید ریاست جمهوری آمریکا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۱۶

نامزد جدید ریاست جمهوری آمریکا

کانیه وست پیش از این اعلام کرده بود که علاقمند است رییس جمهور ایالات متحده شود. حالا این رپر مشهور به صورت رسمی اعلام کرده که برای انتخابات ماه نوامبر کشور آمریکا نامزد خواهد شد. جالب اینکه این رپر، تهیه کننده موسیقی و ترانه سرا که از طرفداران دونالد ترامپ نیز هست، قبلا گفته برای انتخابات سال ۲۰۲۴ اقدام خواهد کرد. حالا در اقدامی ناگهانی او برای انتخابات پیش رو وارد عمل شده است.

کانیه وست - نامزد جدید ریاست جمهوری آمریکا

کانیه وست – نامزد جدید ریاست جمهوری آمریکا

تصمیم جدی کانیه وست

خواننده مشهور ۴۳ ساله که ثروت فراوانی نیز دارد، در توییتی از تصمیم جدی خود خبر داده است. او نوشت: الان زمانی است که باید با ایمان به خدا و تلاش برای ساخت آینده ای درخشان، دیدگاه هایمان را یکپارچه ای نماییم و برای تحقق بخشیدن به رویای آمریکایی قدم برداریم.

در ادامه او از تصمیم خود برای حضور در انتخابات گفته و نوشته در این امر بسیار مصمم است.

خانواده پرحاشیه

به نظر می رسد این خواننده با تکیه بر بیش از ۳۰ میلیون دنبال کننده اش در توییتر امید دارد تا بتواند تعداد رای زیادی در انتخابات کسب کند. او قبل از این در یک آهنگ به نام ستاره را هدف بگیر هم از ایده های بزرگ سخن گفته بود. او در این آهنگ می گوید اگر آرزوی تو رسیدن به ستاره ها باشد، حتی اگر سقوط کنی روی ابرها خواهی افتاد.

روحیه جاه طلبی او بر کسی پوشیده نیست اما حضور یک خواننده در چنین جایگاهی دور از انتظار است. تصور همسر او کیم کارداشیان در مقام بانوی اول آمریکا نیز بسیار عجیب است. کیم کارداشیان مدل و چهره مشهور تلویزیونی به همراه خانواده اش در سالهای اخیر با ایجاد حواشی و جنجال های فراوان همواره در مرکز توجه بوده است. او هم از طرفداران ترامپ بود که به همین دلیل هم شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
18 + 11 =


اخبار

سینما و هنر

جهان