کایلی جنر – جوان ترین میلیاردر جهان درباره میزان ثروتش دروغ گفته بود

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۱۰

جوان ترین میلیاردر جهان درباره ثروتش دروغ گفته بود

کایلی جنر ۲۲ ساله ممکن است به دلیل دروغ و جعل مدارک در مورد دارایی و ثروتش با تحقیقات جنایی و کیفری و حتی زندان رو به رو شود. دیروز مجله فوربس که قبلا کایلی را جوان ترین میلیاردر خودساخته جهان معرفی کرده بود، اعلام کرد کایلی میلیاردر نیست و درباره ثروتش دروغ گفته است! گویا او مدارک دارایی و برگه های برگشت مالیات را جعل کرده بوده است. حالا یک وکیل ارشد تقلب مالی گفته: کایلی احتمالا با تحقیقات کیفری درباره ارزش ادعا شده برای شرکتش رو به رو خواهد شد.

کایلی جنر - جوان ترین میلیاردر جهان درباره میزان ثروتش دروغ گفته بود

کایلی جنر – جوان ترین میلیاردر جهان درباره میزان ثروتش دروغ گفته بود

عواقب دروغ بزرگ کایلی جنر

گفته شده پرونده های مالی با کمیسیون بورس اوراق بهادار نشان می دهند که کایلی درباره موفقیت کمپانی محصولات آرایشی و بهداشتی خودش نیز دروغ گفته است. این وکیل ادامه داد: اگر تحقیقات فدرال نشان دهد کایلی مرتکب تقلب مالی شده است، می تواند با مجازاتی از قبیل زندان و جریمه های مالی سنگین رو به رو شود.

به گفته یک منبع نزدیک به این خانواده، بعد از اینکه نام این دختر جوان از لیست میلیاردرهای مجله فوربس حذف شده کایلی و مادرش بسیار ترسیده اند. آنها نگران این هستند که این موضوع به برندشان آسیب بزند و یا حتی بدتر با دولت به مشکل بربخورند. آنها مسلما نگران پیامدهای احتمالی قانونی و اجتماعی این بحث هستند که ممکن است شهرت خانواده اشان را تضعیف کند.

این خانواده به دلیل پخش سریال واقعی از روزمرگی های زندگیشان (Reality Show) در کشور آمریکا بسیار مشهور هستند.

فوربس معتبر نیست!

البته خود کایلی بی کار ننشته و در واکنش به این خبر چند توییت منتشر کرده است. او نوشته: فکر می کردم این مجله معتبر است. تمام آنچه می بینم تعدادی اظهار نظر نامعتبر و اشتباه است. اینها فرضیاتی است که ثابت نشده اند. من هرگز درخواست لقبی نکردم و برای به دست آوردن آن دروغی هم نگفتم. تمام!

او همچنین نوشت: در حال حاضر در زندگی خوشبختم. یک دختر زیبا دارم و یک تجارت موفق. زندگیم بسیار عالی پیش می رود. می توانم همین الان لیستی از کارهای مهمتری از حساب کردن میزان ثروتم تهیه کنم.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 13 =


اخبار

سینما و هنر

جهان