کتاب جیم کری – کمدین معروف رمانش را منتشر کرده است

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۲۱

کمدین معروف رمانش را منتشر کرده است

از جیم کری که صحبت به میان بیاید ناخودآگاه به یاد لحظات بامزه و خنده دار فیلم های سینمایی می افتیم. اما این بار کتاب جیم کری است که او را به صدر اخبار آورده است. کمدین مشهور با همکاری دانا واچون یک رمان منتشر کرده است. عنوان رمان خاطرات و اطلاعات نادرست است و گفته شده در قسمت های اوج، داستانی آخر الزمانی دارد.

کتاب جیم کری - کمدین معروف رمانش را منتشر کرده است

کتاب جیم کری – کمدین معروف رمانش را منتشر کرده است

کتاب جیم کری

این کتاب داستانی طنزگونه دارد. ضد قهرمان داستان دچار افسردگی است. در واقع کتاب داستانی در مورد جست و جوی معنای زندگی است که در قالب طنز بیان شده است. خود کری در مورد کتابش چنین گفته است: اکنون پایان جهان است و ما یک کتاب مفصل در این مورد داریم. این پایان یک دنیاست نه پایان تمدن. پایان دنیای خودخواهی.

کتاب خاطرات و اطلاعات نادرست بر پایه اتفاقات واقعی زندگی نویسنده نگاشته شده است. بنابراین شخصیت های آن از دنیای واقعی برداشت شده اند. به عنوان مثال یکی از شخصیت های مشهور این داستان نیکلاس کیج است. او در این داستان مجموعه دار جمجمه دایناسورها است. این شخصیت در طول داستان در واقع بهترین دوست شخصیت اصلی است.
جیم کری در مورد حضور نیکلاس کیج گفته: خود او مرا برای اینکار تشویق و ترغیب نمود. لازم به ذکر است علاوه بر کیج از افراد مشهور دیگری نیز در این داستان نام برده شده است.

شخصیت ها

کتاب شامل تصاویر بسیار جذاب و همچنین مطالب هیجان انگیز فراوانی است. اما بیشترین چیزی که علاقمندان را ترغیب به مطالعه آن می کند، نحوه تصویر سازی جیم کری از زندگی خودش است.

علاقمندان به مطالعه این کتاب می توانند آن را از طریق سایت آمازون تهیه نمایند. همچنین کری به همراه دانا واچون یک تور سراسری در شهرهای کشور آمریکا ترتیب داده است تا در آن به معرفی کتابش بپردازد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
26 + 5 =


اخبار

سینما و هنر

جهان