کتاب شعر محسن چاوشی – مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۹-۱۰-۱۵
کتاب شعر محسن چاوشی - مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است

دغدغه چاوشی در کتاب «این عشق هیولایی»

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ در اولین مصاحبه درباره فعالیت جدید خود در حوزه انتشار کتاب شعر با مخاطبانش سخن گفت. محسن چاوشی که پس از انتشار آخرین آلبوم خود «بی نام» مدتی در سکوت فرو رفته بود از دغدغه هایش برای انتشار کتاب «این عشق هیولایی» سخن گفت.
چاوشی درباره مفاهیم و محتوای کتاب شعرش نیز خطاب به مخاطبانش گفت: مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است. من از عشق نوشتم و خواستم شما هم «عشق» را بخوانید.

خواننده آلبوم «بی نام» درباره استقبال از کتاب شعر خود در مرحله پیش فروش اثر نیز گفت: عددها و رکوردها دیگر سال هاست که دغدغه من نیست. هنرمند یک مسئولیت اجتماعی و فرهنگی دارد و آن هم خوراک ذهنی و فکری دادن به مردم و مخاطبش است. همیشه سعی کرده ام به مخاطب احترام بگذارم و به داشته هایش بیفزایم. اینکه همراهانی تا این حد فرهیخته و متفکر دارم برای من ارزشی غیرقابل وصف دارد و امیدوارم بتوانم مثل گذشته هم پا و همراه با آنها پیش بروم.

روند انتشار کتاب شعر محسن چاوشی

نسرین بابایی مدیر انتشارات «آفتاب اندیشه» که وظیفه نشر کتاب شعر چاوشی را بر عهده دارد درباره روند انتشار این کتاب گفت: استقبال خوبی را شاهد بودیم و امیدوارم میزبان خوبی برای مخاطبان آقای چاوشی باشیم.

کتاب شعر محسن چاوشی - مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است

کتاب شعر محسن چاوشی – مخاطب همه شعرهای کتابم یک نفر است

وی درباره نبود نسخه فیزیکی کتاب نیز گفت: فعلاً آقای چاوشی تصمیم دارد از طریق فروش اینترنتی کتاب را ارائه کند اما به مرور پیش بینی فروش نسخه فیزیکی نیز خواهیم داشت که اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین بر اساس اعلام مدیران توزیع این نشر، کتاب محسن چاوشی از هفته اول بهمن ماه برای افرادی که در پیش فروش اینترنتی این کتاب شرکت کرده و «این عشق هیولایی» را خریداری کرده اند، ارسال خواهد شد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
15 − 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0