کرایه‌ تاکسی – افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی از اول اردیبهشت

  • توسط اعرابی
  • ۱۴۰۰-۰۱-۱۵

افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی

 بنا به گفته مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران  نرخ کرایه‌ تاکسی از اول اردیبهشت افزایش می یابد. محمد روشنی ضمن اشاره به این مسئله در گفتگویی اعلام کرد: رانندگانی که از روز گذشته کرایه‌های تاکسی را افزایش داده‌اند، تخلف کرده‌اند.
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در گفتگوی خود اظهار داشت: نرخ کرایه‌ های تاکسی از اول اردیبهشت بر اساس مصوبه شورای شهر و ابلاغیه فرمانداری افزایش می‌یابد.

تخلف اخیر برخی رانندگان تاکسی

روشنی با بیان اینکه افزایش نرخ کرایه‌ های تاکسی ۳۵ درصد خواهد بود، گفت: در صورتی که رانندگان تاکسی از روز گذشته کرایه‌های خود را افزایش داده باشند تخلف است و شهروندان شکایات خود را می‌توانند از طریق تماس با شماره ۱۸۸۸ اطلاع دهند تا ما موضوع را پیگیری کنیم.

کرایه‌ تاکسی – افزایش نرخ کرایه‌های تاکسی از اول اردیبهشت

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه تهران ۶۲۰ خط تاکسی دارد،‌ گفت: برچسب‌ گذاری تاکسی‌ ها برای نرخ‌های جدید در سه نقطه تاکسی انجام می‌شود و سقف و کف کرایه‌ها در خطوط مختلف متفاوت است.
روشنی تأکید کرد: حداکثر رانندگان تاکسی می‌توانند سه مسافر و رانندگان ون ۷ مسافر را سوار کنند و اضافه سوار کردن مسافران به دلیل شرایط کرونا تخلف است و ما پیگیر شکایات مردمی خواهیم بود.

متوسط افزایش نرخ بلیت اتوبوس در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ برابر ۳۵ درصد می باشد. به شهرداری تهران اجازه داده می شود از ابتدای اردیبهشت سال ۱۴۰۰ نرخ کرایه اتوبوسرانی را تا سقف ۳۵ درصد نسبت به سال ۱۳۹۹ افزایش داده به نحوی که متوسط افزایش نرخ از ۲۵ درصد فراتر نرود

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
30 + 6 =


اخبار

سینما و هنر

جهان