کشتن سگ های ولگرد در کهریزک

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۵-۲۸

کشتن سگ های ولگرد در کهریزک

ساعاتی پیش خبری رسید بر مبنای  کشتن سگ های ولگرد در کهریزک توسط مسئولان منتشر شد  شهردار شهرستان کهریزک درصحبتی با خبرنگاران موضوع کشتار سک کشی را کاملا انکار کرد . و اعلام کردند که پیگیر افرادی هستیم که این اخبار را به دروغ منتظر کرده است و منتظر پیگر قانونی آن باشند. ویدوهایی منتظر شد که این سگهای ولگرد توسط امپول های کشتنده ،کشته شده اند.

تکذیب خبر کشتن سگ های ولگرد توسط شهردار

اقای پرویز پرستویی ویدویی در فضای مجازی بر علیه شهرداریی کهریزک منتشر کرد در باب عقیم کردن سگ های ولگرد. اما شهردار کهریزک این خبر را تکذیب کرد و افزود در فیلم های منتشر شده اصلا معلوم نیست چه کسی چه کاری انجام داده است و درست نیست تعابیر نا روا و افترای عجولانه و بدون سند بزنید. او گفت اقای پرویز پرستویی باید این موضوع را ثابت کند و افزود: ما از این که تهمت ناروا به شهر داری ناراحت نیسیتم ازین ناراحتیم که با احساسات و روحیات مردم لطیف بازی شده است و باعث ناراحتی انها شده است .

کار غیر اخلاقی

شهردار کهریزک اعلام کرد این کار غیر اخلاقی و وقیحانه ای است و گفت ما دوستار محیط زیست و هدایت کننده از حیوانات هستیم و برای پرندگان اشیانه ساخته ایم چطور ممکن است همچین کاری با حیوانات بی ازار انجام بدهیم . نعمت زاده با کمال تعجب پیگیر این بودند که چه منفعتی برای افرادی دارد که فیلم هار ا منتشر میکند زیرا این فیلم اصلا مشخص نیست که امپول هاری است یا اقیم کننده که به اشتباه نشان داده اند.

اما شهردار کهریزک این خبر را تکذیب کرد و افزود در فیلم های منتشر شده اصلا معلوم نیست چه کسی چه کاری انجام داده است و درست نیست تعابیر نا روا و افترای عجولانه و بدون سند بزنید. او گفت اقای پرویز پرستویی باید این موضوع را ثابت کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 − 8 =


اخبار

سینما و هنر

جهان