کشت ماریجوانا در فشم تهران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۶-۰۶

کشت ماریجوانا در فشم تهران

کشت ماریجوانا در فشم تهران با حضور به موقع نیروهای پلیس منهدم شد. به گزارش خبرگزاری های داخلی پلیس تهران بزرگ دیروز طی اقدامی یک گلخانه کشت گیاه در فشم که اقدام به کشت ماریجوانا می کرده را منهدم کرده است.

پلیس تهران بزرگ به خبرنگاران گفت با گزارش های اولیه مردمی و طی بررسی های اولیه این گلخانه در محله فشم شناسایی شد و با حضور نیروهای انتظامی در محل وقوع جرم اقدام منهدم ساختن این مکان نمودیم. در این عملیات در حدود چهار کیلوگرم ماریجوانا کشف شد که در همین راستا یک فرد هم دستگیر و به مراجع قضایی جهت بررسی جرم تحویل داده شد.

کشت ماریجوانا و مصرف آن در ایران و بسیاری از کشورهای جهان ممنوع می باشد. با اینحال در برخی کشور های همچون آمریکا و کانادا کشت، مصرف و فروش آن آزاد اعلام شده است.

ماریجوانا

ماریجوانا یا همان گراس که در ایران به گل و علف هم مشهور است، یک ماده مخدر می باشد که به شدت توهم زا است. مصرف این گیاه به صورت کشیدن از طرق چپق و کاغذ پیپر به صورت سیگار می باشد که بنا به تحقیقات دانشمندان مصرف آن به شدت به مغز آسیب می رساند.

مصرف ماریجوانا در حدود ده هزار سال قدمت دارد و از گیاه آن به منظور ساخت لباس نیز استفاده میشد که این امر نشان از تاثیر ماریجوانا در تکمیل فرهنگ بشری دارد.

کشت ماریجوانا به سه صورت کشت داخلی (Indoor)،  کشت در محیط باز بیرون (Outdoor) و به صورت هیدروپونیک یا کشت در خاک صورت می گیرد. علاوه بر مضرات مصرف ماریجوانا برخی ویژگی های مثبت نیز دارد که سبب شده تا دانشمندام اقدام به ایجاد مزرعه های بزرگ کشت کنند.

دانشمندان از مارجوانا برای ساخت داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند و همچنین در جدیدترین تحقیق صورت گرفته دانشمندان متوجه تاثیر بالای این گیاه بر درک موسیقیایی مغز انسان می شود.

اندیشمند

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 21 =


اخبار

سینما و هنر

جهان