• صفحه اصلی
  • >
  • خودرو
  • >
  • کمپانی خودروسازی بوگاتی – تولید پیشرانه ۱۶ سیلندر بوگاتی تا ۲۰۳۰

کمپانی خودروسازی بوگاتی – تولید پیشرانه ۱۶ سیلندر بوگاتی تا ۲۰۳۰

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۱-۱۹

تولید پیشرانه ۱۶ سیلندر بوگاتی تا یک دهه آینده

کمپانی خودروسازی بوگاتی تا سال ۲۰۳۰،  تولید پیشرانه ۱۶ سیلندرمحصولات نوین خودر ا ادامه خواهد داد.

تصمیم کمپانی در شرایطی اتخاذ شده است سیلندر ماشین‌ها به تدریج کاهش یافته وجایگزین آن توربوشارژر و سوپرشارژرها بوده است. در واقع با توجه به اینکه در  دورانی هستیم  که ماشین‌های تمام الکتریکی روبه رشد هستند و یا شاهد فشارهای زیست محیطی بر روی پیشرانه‌های درون سوز وجود دارد این تصمیم کمپانی خودروسازی بوگاتی مبنی بر اینکه برای کنار گذاشتن پیشرانه ۱۶ سیلندر خارق العاده خو فعلا برنامه‌ای د ندارد و حداقل تا سال ۲۰۳۰، قصد دارد از آن بر روی هایپرکارهای جدید خود استفاده کند چندان مناسب نبوده است.

ماموریت متفاوت بوگاتی در بین تمام محصولات

بوگاتی تولیدات جدید خود را ادامه می‌دهد تا از هر خودروی دیگری متفاوت باشداز جایی که مسائل مالی برای دارندگان محصولات چند میلیون دلاری بوگاتی تفاوت زیادی ندارد. مدیرعامل این شرکت، ماموریت بوگاتی را متفاوت از تمامی محصولات فولکس واگن و زیرمجموعه های آن دانسته است و پیشرانه شانزده سیلند را به عنوان فرصتی برای آینده قرار داده و گفته است استفاده از آن بر روی محصولات جدید هیچوقت از ارزش آن کم نخواهد کرد.

تولید پیشرانه ۱۶ سیلندر بوگاتی تا ۲۰۳۰

مدیرعامل کمپانی خودروسازی بوگاتی در رابطه با موتورهای احتراق داخلی اظهار کرد  تا سال ۲۰۳۰، ممکن است پیشرانه‌های احتراق داخلی در آخرین نمونه‌های خود تولید شود و اگر شرایط طبق این روال پیش برود، دهه پیش رو آخرین فرصت برای این شرکت در راستای استفاده از موتورهای احتراق داخلی تلقی خواهد شد.

مدیر عامل بوگاتی در ادامه افزود که مشتریان ما یک بوگاتی خریداری می کنند  تا از نهایت عملکرد یک ابرخودرو لذت ببرند و ما تا جایی که  قادر به انجام چنین کاری باشیم آن را حق مسلم مشتریانمان می‌دانیم، بویژه اینکه خرید یک بوگاتی می تواند به عنوان یک سرمایه گذاری طولانی مدت در نظر گرفته شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
4 − 2 =


اخبار

سینما و هنر

جهان