کنسرت آنلاین – شکست کامل ایرانسل در برگزاری کنسرت آنلاین

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۰۶
شکست کامل ایرانسل در برگزاری کنسرت آنلاین

شکست کامل ایرانسل و لنز

همایون شجریان یکی از پرطرفدارترین هنرمندان کشور است. او مخاطبان فراوانی در موسیقی سنتی دارد. برگزاری کنسرت آنلاین چنین هنرمندی بسیار مورد توجه قرار گرفته بود. اما برگزاری این اجرا در سامانه لنز ایرانسل به خوبی پیش نرفته است. بسیاری از کاربران موفق نشدند تا وارد سامانه شوند. برخی از کاربرانی هم که وارد شدند با قطعی مدام مواجع می شدند. برخی دیگر نیز از اواسط اجرا دسترسی خود به سایت را به طور کامل از دست دادند.

شکست کامل ایرانسل در برگزاری کنسرت آنلاین

شکست کامل ایرانسل در برگزاری کنسرت آنلاین

زیرساخت برای کنسرت آنلاین آماده نبود

دز نهایت این کنسرت آنلاین با نارضایتی و اعتراض مخاطبان ختم شد. مردم به جای لذت بردن از موسیقی سنتی و آواز همایون، درگیر قطعی و مشکلات سایت بودند. به نظر می رسد زیرساخت ها برای برگزاری چنین اجرایی به هیچ عنوان آماده نبوده است. کاربران پس از ورود به سامانه و خرید بلیت متوجه مشکلات فنی این کنسرت شدند. ایرانسل هم پاسخگوی مشکلات نبوده است. نکته اینجاست که هیچکدام از این مشکلات ربطی به اختلالات اینترنت نداشته است. این مشکلات کاملا ناشی از ضعف برنامه لنز بوده است.

برگزاری موفق سایر برنامه ها

اگر ایرانسل هنوز آماده برگزاری این اجرا نبود بهتر بود روی زیرساخت ها کار می کرد تا این شاعبه ایجاد نشود که این برنامه در واقع سواستفاده از علاقمندی مخاطبان و البته هنر هنرمند پر طرفدار بوده است. کنسرت آنلاین همایون شجریان توجه بسیاری را جلب کرده بود که موجب فروش خوب بلیت هم شد.

در دوران قرنطینه کنسرت های آنلاین دیگری با موفقیت برگزار شده اند. سامانه های داخلی دیگری در این زمینه موفق عمل کرده اند. این موضوع باعث می شود شکست لنز بیشتر به چشم بیاید. شاید بهتر بود این برنامه ابتدا به صورت آزمایشی با هنرمندان دیگری با مخاطبین کمتر امتحان می شد، سپس برای چنین ظرفیت بزرگی اقدام می نمود.

بعید است بعد از این کابران به اپلیکیشن لنز اعتماد کنند. شکست مفتضحانه این سامانه اعتماد مردم را از بین برده است. برگزاری چنین برنامه بزرگی با چنین هنرمند پر طرفداری زیرساخت های مناسب و برنامه ریزی جامع نیاز دارد. اینکه به راحتی به مردم بلیت بفروشیم و بعد پاسخگوی مشکلات هم نباشیم چیزی جر سواستفاده از مردم نیست. چنین حرکاتی نتیجه ای جز بی اعتمادی کاربران نسبت به اپراتور را در پی نخواهد داشت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
25 − 23 =


اخبار

سینما و هنر

جهان