کنسرت سینا سرلک – پنجشنبه چهاردهم آذرماه در سالن میلاد نمایشگاه تهران

  • توسط admin
  • ۱۳۹۸-۰۹-۰۹

جدیدترین کنسرت سینا سرلک

کنسرت سینا سرلک در نمایشگاه بین المللی تهران روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه ساعت ۱۹ و ۲۲  در سالن میلاد برگزار خواهد شد. سرلک در این کنسرت به اجرای قطعاتی منتخب از آثار خود می پردازد.  از جمله ی این قطعات «زیر سقف دودی»، «چه کنم»، «ماه خجالتی» و قطعات متعدد دیگر هستند.  این کنسرت به همت شرکت «هفت باغ» برگزار خواهد شد. این خواننده در زمینه ی تولید قطعات موسیقی برای تیتراژ تلوزیون و پروژه های مختلف سینمایی و سریال ها نیز فعالییت کرده است. سرلک به عنوان ارکستر پایور، سمفونیک تهران و ارکستر ملل و ارکستر موسیقی ایران نیز فعال بوده است.

بیوگرافی سینا سرلک

سینا سرلک در ششمین روز از آبان ماه ۱۳۶۱ در الیگودرز استان لرستان متواد شد. وی در سال ۱۳۹۰ ازدواج کرد. سبک وی در حرفه ی موسیقی، سنتی و پاپ سنتی است و ساز مخصوص وی تنبک می باشد. سرلک فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۷۲ آغاز کرده است و تا هم اکنون ادامه داده است. استاد او در موسیقی پدرش بهرام سرلک بود.

آثار

از آلبوم های سینا سرلک می توان از این موارد نام برد: راه و ماه، بیگاه، یکیست، رومی ۲، چشم هایم تیام، پریچهره، فرزند ایران، افسانه ی عشق، منطق عشق، فکر و فریاد، بوی مهر، فردای دگر، موج سودا، کوک کولی، رومی ۳، بی منت می، کی می رسد باران، اشکی در گذرگاه تاریخ، زیر باران، جرس، دلبر طناز، در بند تو آزادم، مجنون زمانه . علاوه بر این موارد سرلک تک آهنگ هایی هم خوانده است.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 10 =


اخبار

سینما و هنر

جهان