کنسرت موسیقی – برگزاری مجدد کنسرت های موسیقی با قیمت های نجومی

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۴-۰۸
کنسرت موسیقی - برگزاری مجدد کنسرت های موسیقی با قیمت های نجومی

بازگشت خوانندگان روی صحنه

اولین کنسرت موسیقی پاپ پس از تعطیلی های دوران کرونا روز پنجشنبه دوم مرداد ماه برگزار می شود. این اجرا با خوانندگی امید حاجیلی برگزار خواهد شد. افزایش قابل ملاحظه قیمت بلیت نکته قابل توجه این اجرا است.

کنسرت موسیقی - برگزاری مجدد کنسرت های موسیقی با قیمت های نجومی

کنسرت موسیقی – برگزاری مجدد کنسرت های موسیقی با قیمت های نجومی

کنسرت موسیقی با پروتکل های بهداشتی

روز پنجشنبه دوم مرداد ماه امید حاجیلی دو نوبت در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه می رود. برگزاری این کنسرت در شریطی است که طبق اعلام سامانه های فروش اینترنتی دو صندلی قبل و بعد هر نفر خالی هستند. در واقع با خرید هر بلیت دو صندلی قبل و بعد غیر فعال می شوند؛ تا فاصله اجتماعی در روزهای شیوع کرونا در کشور همچنان حفظ شود. همچنین استفاده از ماسک و دستکش در هنگاه ورود به سالن الزامی خواهد بود.

افزایش قیمت بلیت

همانطور که گفتیم نکته ای که بیش از همه چیز به چشم می آید افزایش قیمت بلیت ها است. اولین کنسرت در دوران کرونا با ظرفیت ۵۰ درصدی سالن اجرا، با برنامه ریزی شرکت برگزار کننده نسبت به سال قبل افزایش قیمت زیادی داشته است.

شروع قیمت بلیت ها از هفتاد هزار تومان برای نقاط دور از سن و دارای دید کم در نظر گرفته شده است. اما این قیمت تا مبلغ دویست و شصت و پنج هزار تومان برای قسمت های خوب سالن هم می رسد. پیش از شیوع کرونا قیمت های معقول تری برای بلیت های کنسرت ها وجود داشت. افزایش ناگهانی قیمت بلیت ها آن هم درست پس از تعطیلی ها جای تامل دارد. این سوال به ذهن می رسد که آیا برگزار کنندگان قصد دارند خسارت ناشی از کرونا را از مخاطبان دریافت کنند؟ آیا بهای ۵۰ درصد خالی سالن را ۵۰ درصد دیگر باید بپردازند؟

امید است روزهای آتی، روزهای خوبی برای موسیقی کشور و فعالین این حوزه باشد. اما باید به خاطر داشته باشیم مخاطب نمی تواند بهای سنگین خسارات به بار آمده ناشی از یک ویروس مزاحم را بر دوش بکشد. مخاطبی که برای رهایی از دغدغه های روزانه، ساعتی به موسیقی پناه آورده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
2 + 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان