کویین پالم – ریحانه رضی بهترین بازیگر زن جشنواره کویین پالم آمریکا

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۳-۲۶
ریحانه رضی بهترین بازیگر زن جشنواره کوئین پالم آمریکا

جشنواره نوپای آمریکایی

ریحانه رضی برای نقش آفرینی در فیلم بلند سینمایی لجن خوار به کارگردانی محمد اسدنیا جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل جشنواره کویین پالم را از آن خود کرد. جشنواره بین المللی کوئین پالم که دومین سال برگزاری خود را پشت سر می گذارد، در سه فصل چهار ماهه فهرستی از کاندیداها و برندگان خود را اعلام می کند. در ماه سپتامبر با برگزاری رویدادی در کاخ جشنواره فیلم های برگزیده هر یک از فصول سه گانه خود را به نمایش می گذارد. حسن ختام جشنواره هم مراسم اهدای جایزه به برندگان است.

فیلم سینمایی لجن خوار با کسب عنوان جایزه طلایی بهترین بازیگر زن (در نقش مکمل) با نقش آفرینی ریحانه رضی، شایستگی حضور در رویداد نهایی و مراسم اهدای جوایز را کسب کرده است.

ریحانه رضی بهترین بازیگر زن جشنواره کوئین پالم آمریکا

ریحانه رضی بهترین بازیگر زن جشنواره کوئین پالم آمریکا

برنده تاج کویین پالم

ریحانه رضی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون که برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل زن از جشنواره کویین پالم کالیفرنیا شده است؛ این روزها در انتظار شروع دوباره نمایش مانستر است. این نمایش در پردیس شهرزاد روی صحنه می‌رفت و با استقبال خوبی هم روبه رو شده بود. اما به دلیل شیوع کرونا اجرای آن متوقف شده است.

رضی در مورد جشنواره Queen palm international festival اضافه کرد: این فستیوال یکی از دروازه‌های ورود به اسکار است. کویین پالم در هر فصل به صورت آنلاین برگزار می‌شود و برگزیدگان در رویداد سالانه حضور پیدا می‌کنند.

این بازیگر فعالیت هنری خود را از صحنه تئاتر شروع کرده است. سپس با سریال اینترنتی سایبر جلوی دوربین قرار گرفت. چهره رضی برای اولین در سال ۹۶ و از شیکه یک سیما از تلویزیون پخش شد. او که متولد سال ۷۰ است هنوز در ابتدای راه است و دریافت این جایزه بین المللی می تواند انگیزه هایش را بیشتر کند.

 

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
11 + 14 =


اخبار

سینما و هنر

جهان