کیت‌های تشخیص کرونا – سومین محموله امشب به ایران می‌رسد

  • توسط اعرابی
  • ۱۳۹۸-۱۲-۱۲

سومین محموله پکن

سومین محموله کیت‌های تشخیص کرونا امشب وارد ایران می شود. سفارت ایران در چین در پیام توئیتری در خصوص محموله سوم نوشت:«سومین محموله کیت‌های تشخیص کرونا امشب به ایران می‌رسد. همچنین یک تیم شش نفره سازمان جهانی بهداشت با ۷٫۵ تن تجهیزات پزشکی، از جمله کیت‌های تشخیص ویروس کرونا، ماسک و دستگاه‌های تنفسی از امارات راهی تهران شد.»

سومین محموله کیت‌های تشخیص کرونا

رابرت بلنچارد، نماینده سازمان جهانی بهداشت در دبی اعلام کرد که محموله سوم شامل تجهیزاتی به ارزش ۳۰۰ هزار دلار است که روز دوشنبه توسط یک هواپیمای نظامی اماراتی عازم ایران شده است.

طبق گفته نماینده سازمان جهانی بهداشت درخواست‌ها برای تجهیزات مقابله با کرونا در جهان افزایش یافته است و این سازمان را با کمبودتجهیزات پزشکی روبرو کرده است.

دو محموله اول کیت‌های تشخیص کرونا

کیت‌های اول و دوم در هفته گذشته وارد ایران شد.کیت‌های جدیدی که خیلی سریع این بیماری را تشخیص می دهند. کشاورززاده، سفیر ایران در پکن به هنگام ارسال محموله دوم در هفته گذشته اعلام کرد:

«این محموله شامل کیت های تشخیص است که انواع مختلفی دارد و علاوه بر آن دستگاه های تنفس مصنوعی و برخی ملزوماتی است که برای مقابله با کرونا لازم می باشد. علاوه بر آن برخی از شرکت های چینی و سازمان هایی که با ایران کار می کنند هدایایی را تقدیم کردند از جمله مواد ضدعفونی کننده که برای مقابله با ویروس کرونا موثر است»

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
27 − 17 =


اخبار

سینما و هنر

جهان