گزارش برای مردم – فردوسی پور: خوشحالم برای مردم ایران گزارش می کنم

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۹-۲۹
گزارش برای مردم - فردوسی پور: خوشحالم برای مردم ایران گزارش می کنم

فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا

امروز و پس از مدت ها دوری و غیبت، عادل فردوسی پور فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا را گزارش خواهد کرد. این گزارش که فروسی پور آن را گزارش برای مردم می داند، قرار است به صورت لایو از طریق صفحه رسمی AFC در اینستاگرام پخش شود. فردوسی پور برای گزارش بازی فینال که بین تیم‌های پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی برگزار می شود، به دوحه قطر سفر کرده است.

فردوسی پور مجری و برنامه ساز با سابقه تلوزیون پس از قطع برنامه نود که پربیننده ترین برنامه صدا و سیما بود، تا به امروز به جز تهیه کنندگی برنامه فوتبال ۱۲۰ و گویندگی در چند آیتم کوتاه در شبکه ورزش، فعالیت دیگری در این سازمان نداشته است. حالا او به خانه های مردم باز خواهد گشت البته نه از قاب تلوزیون ملی که از طریق صفحه فارسی AFC در اینستاگرام.

گزارش برای مردم - فردوسی پور: خوشحالم برای مردم ایران گزارش می کنم

گزارش برای مردم – فردوسی پور: خوشحالم برای مردم ایران گزارش می کنم

گزارش برای مردم

این مجری محبوب و مردمی پیش از سفر به دوحه در مصاحبه ای کوتاه گفت: بسیار خوشحالم که قرار است برای مردم ایران گزارش کنم. این فرصتی عالی است و امیدوارم بازی هم با اتفاقات بسیار خوبی همراه باشد. دلم برای مردم کشورم تنگ شده امیدوارم آنها هم همین حس را داشته باشند. در هر حال گزارش یک بازی با تعداد بیننده بالا، حس بسیار خوبی دارد.

همچنین او در پاسخ این سوال که احتمال دارد گزارش او تعداد بیننده های لایو اینستاگرام را بشکند، گفت: با فضای مجازی و رخدادهای آن زیاد آشنا نیست و تنها امیدوار است که این گزارش دیده و شنیده شود.

این تهیه کننده ورزشی در مورد نارضایتی از صدا و سیما سکوت کرد و خطاب به خبرنگار گفت: اجازه بدهید در این رابطه صحبتی نکنم.

شکستن رکورد

بیشترین بیننده لایو در شبکه مجازی اینستاگرام در حال حاضر به آجون ایلیجالی با ۳ میلیون بیننده تعلق دارد. بسیاری معتقدند گزارش عادل این رکورد را خواهد شکست. صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس بیش از ۴ میلیون دنبال‌کننده دارد و با تشویق هوادران خود می تواند باعث شکسته شدن این رکورد شود. این در حالی است که این بازی برای اکثر مردم اهمست دارد و تنها هواداران باشگاه پرسپولیس به تماشای آن نخواهند نشست. همچنین افزایش صد هزار نفری دنبال‌کنندگان صفحه فارسی AFC تنها طی چند ساعت پس از انتشار این خبر می تواند دلیلی بر تماشای میلیونی این بازی از طریق این پلتفرم باشد. فوتبال دوستانی که مدت‌هاست گزارش دیگر گزارشگران صدا و سیما راضیشان نکرده، برای فرو نشاندن عطش خود حداقل برای دقایقی هم که شده تماشگر لایو AFC خواهند بود که در نهایت می‌تواند به رکوردشکنی فردوسی پور در این شبکه مجازی بین‌المللی کمک کند.

نارضایتی صدا و سیما

شنیده ها حاکی از این است که مدیران صدا و سیما چندان رضایتی از این اقدام AFC ندارند. گفته می شود علی فروغی هم با این تصور که پرسپولیس نام فردوسی پور را در قالب کاروان خود به AFC ارسال کرده به این باشگاه اعتراض کرده‌ است.

AFC به واسطه تخلف صدا و سیما در پخش تصاویر رقابت‌های آسیایی بدون خرید حق پخش آنها، مجوزهای لازم برای حضور خبرنگاران ایرانی از جمله محمدحسین میثاقی و مهدی هاشمی را صادر نکرده است. این در حالی است که نام این دو نفر نه به عنوان خبرنگار بلکه در قالب کاروان تیم پرسپولیس ارسال شده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
6 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان