گوشی ضد آب – روشن شدن آیفون بعد از دو ماه زیر آب بودن!

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۸
گوشی ضد آب - روشن شدن آیفون بعد از دو ماه زیر آب بودن!

روشن شدن آیفون بعد از دو ماه زیر آب بودن!

بارها عبارت گوشی ضد آب را در تبلیغات گوشی های موبایل دیده ایم. به نظر می رسد شرکت اپل در این رابطه واقعا فعال بوده و گوشی هایی بسیار مقاوم تولید کرده است. گوشی های آیفون به دلایل متعددی مثل کیفیت بالای دوربین و پشتیبانی نرم افزاری خوب بسیار محبوب هستند. حالا با داستان های جالبی که از مقاومت این گوشی ها برابر آب حکایت می شود، آیفون بیشتر محبوب شده است.

گوشی ضد آب

اولین گوشی های ضد آب آیفون در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شدند. آیفون ۷ و ۷ پلاس. البته ماجرایی که برای شما بیان می کنیم مربوط به آیفون ۸ است. یک زن انگلیسی که از مدیران شرکت هواپیمایی British Airways هم هست، اوایل ماه فوریه در حال غذا دادن به قوهای رودخانه بود که گوشی موبایلش از جیبش خارج شده و داخل رودخانه افتاد. از دست رفتن تعداد زیادی از تصاویر و ویدویوهای شخصی این خانم که هیچ پشتیبانی هم از آنها نداشت، برایش بسیار ناراحت کننده بود. او در ابتدا قصد داشت وارد رود شود تا آیفونش را بیرون بکشد اما عمق آب مانعش شد.

گوشی ضد آب - روشن شدن آیفون بعد از دو ماه زیر آب بودن!

گوشی ضد آب – روشن شدن آیفون بعد از دو ماه زیر آب بودن!

گوشی سالم از آب خارج شد

دو ماه بعد، زمانی که این خانم به همراه نامزدش در حال قدم زدن در همان محل بود؛ تصمیم گرفت به محل افتادن گوشی در رودخانه تایمز سری بزند. در کمال تعجب آنها گوشی موبایل را در بستر رودخانه مشاهده کردند. جالب ترین نکته این که این آیفون ۸ با وجودی که دو ماه زیر آب بوده است، اما هنوز کار می کند.

داستان مشابهی در سال ۲۰۱۸ برای فردی دیگر نیز رخ داده بود. فردی به صورت اتفاقی آیفون خود را داخل رودخانه ادیستو انداخت. پانزده ماه بعد زمانی که یک یوتیوبر مشهور برای جست و جوی گنج در حال غواصی در بستر رود بود گوشی اریکا بنت را پیدا کرد. لازم است یادآوری کنیم آیفون مذکور پس از اینکه پانزده ماه زیر آب مانده بود، با شارژر، شارژ و سپس روشن هم شد.

با توجه به حوادث جالب پیش آمده، به نظر می رسد محصولات اپل واقعا در بهترین سطح کیفیت تولید و عرضه می شوند. این شرکت عبارت ضد آب را صرفا به دلیل تبلیغ روی محصولات خود ثبت نمی کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
21 − 3 =


اخبار

سینما و هنر

جهان