۱۴ اینچ – برنامه جدید تلویزیون برای تجلیل از سریال های پرمخاطب

  • توسط الهام امامی
  • ۱۳۹۹-۱۱-۱۳
14 اینچ - برنامه جدید تلویزیون برای تجلیل از سریال های پرمخاطب

خاطره بازی با سریال های پرطرفدار

برنامه تلویزیونی ۱۴ اینچ به زودی با اجرای امین زندگانی از شبکه آی فیلم روی آنتن سیما خواهد رفت. تهیه کننده و کارگردان این برنامه گفته است: این برنامه یک مجموعه گفت و گو محور درباره سریال های منتخب تلویزیون است. سریال هایی که در طول سال ها از طرف مخاطبین شبکه آی فیلم بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. مجری ۱۴ اینچ هم امین زندگانی خواهد بود. دلیل این انتخاب هم سواد بالای او در حوزه رسانه است. امین از تجربه بالایی در حوزه آثار نمایشی برخوردار است و لحن و ادبیات و سواد او باعث شد اجرای برنامه را به او پیشنهاد کنیم. گزینه های زیادی برای اجرای این برنامه داشتیم اما انتخاب نهایی امین زندگانی شد.

14 اینچ - برنامه جدید تلویزیون برای تجلیل از سریال های پرمخاطب

14 اینچ – برنامه جدید تلویزیون برای تجلیل از سریال های پرمخاطب

۱۴ اینچ به زودی روی آنتن

فرزام محبی افزود: هر قسمت برنامه ۵۰ دقیقه خواهد بود که شامل بخش های گوناگونی است. از گفت و گو با بازیگران و عوامل ساخت سریال ها تا موسیقی، استندآپ کمدی و غیره.

مجبی اعلام کرد اجرای استندآپ در این برنامه به عهده میثم درویشان پور خواهد بود. همچنین تیتراژ سریال‌ها توسط آیدین توسلی بازخوانی می شود. محبی هدف از ساخت این برنامه را تجلیل و قدردانی از هنرمندان و عوامل سریال‌های پرمخاطب عنوان کرد. او گفت: شبکه آی فیلم چنین رسالتی دارد و ما هم با تولید چنین برنامه ای قصد داریم از این هدف پشتبانی کرده و به زودی ۱۴ اینچ را روی آنتن ببریم.

دکور این برنامه هم طرح جالبی دارد. پیمان قانع طراح دکور این مجموعه، یک سازه به شکل تلویزیون ۱۴ اینچی طراحی کرده که با نام برنامه هم کاملا همخوانی داشته و به نوعی خاطره تلویزیون های قدیمی را در ذهن زنده می کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Solve : *
29 + 1 =


اخبار

سینما و هنر

جهان